AXUS Yotta
Status: gast
Maxcom Producten Service/Support Uw Profiel Contact
0

Producten
Uitgebreid zoeken
Shoppingcart
Voorwaarden
 
Inloggen
Registreren
 
 
Snel zoeken

 



Productinformatie

Categorie: FTS Hard- & software
Artikelnummer: FCSFPBMM4G
Omschrijving: SFP Multi Mode Fibre, 4 Gb/s 150 m
Merk: Fujitsu Technology Solutions
Productgroep: Fujitsu Siemens misc.
Garantie: niet van toepassing

Magazijn I

Adviesprijs: € 55,42
Fujitsu Technology Solutions
no_image.gif
  Aantal:
Extra informatie

SFP Multi Mode Fibre, 4 Gb/s 150 m